Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nasz klient międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa z zakresu implantów ortopedycznych poszukuje:

Miejsce pracy:  Wrocław

Zadania:

  • Współpraca z Klientami firmy
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień od Ado Z
  • Obsługa kontraktów
  • Rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez Klientów oraz obsługa reklamacji
  • Ścisłą współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem logistyki
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
  • Wykształcenie wyższe
  • Obsługa komputera
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym; znajomość j. niemieckiego mile widziana
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub HelpDesk , Call Center itp.
  • Znajomość programu SAP – mile widziana
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w renowowanej firmie na rynku medycznym

Location

Poland

Availability

2018-01-04

Branch

Wrocław, Spring Poland