Pracownik wsparcia IT

Dla jednego z naszych klientów, duńskiego koncernu handlowego, w Szczecinie, poszukuję osób które będą zainteresowane zdobyciem swojego pierwszego doświadczenia w dziale IT, na takim stanowisku jak:

Obowiązki:

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z działaniem sieci systemów informatycznych
  • Odpowiedzialność za ewidencję błędów systemowych
  • Tworzenie i edycja dokumentacji technicznej
  • Realizowanie zgłoszeń przesyłanych przez Klientów

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą IT oraz podstawowa wiedza z tego obszaru
  • Student lub absolwent studiów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieciowych
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość dopasowania grafiku pracy pod studia, oraz możliwość wyboru stałej godziny zmiany
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bilety do kina
  • Wyjazdy szkoleniowe oraz konferencje
  • Pracę w międzynarodowej kulturze i dużą indywidualność
  • Realizację ciekawych projektów w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji w obszarze IT
  • Dofinansowania do kursów

Location

Szczecin

Contract type

Specialist

Availability

2018-01-03

Branch

Szczecin, Spring Poland