Specjalista ds. Energetyki

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji opakowań szklanych poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:
Lokalizacja Jarosław- woj. podkarpackie
Główne zadania:

  • Automatyzacja procesów elektroenergetycznych i technologicznych
  • Eksploatacja i badanie urządzeń łączeniowych, zabezpieczających, sterujących i pomiarowych
  • Eksploatacja urządzeń technologicznych zasilanych energią elektryczną
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie zaistniałych awarii powierzonych urządzeń i instalacji energetycznych
  • Prowadzenie i bieżąca obsługa instalacji elektrycznych i energetycznych
    oraz urządzeń chłodniczych;
  • Obsługa instalacji sprężonego powietrza oraz instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnych;
  • Obsługa instalacji ciekłego azotu z systemami bezpieczeństwa;
  • Eksploatacja instalacji wodociągowej z urządzeniami do uzdatniania wody
    oraz jej magazynowania;
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń oraz odpowiedzialność za ich naprawę: elektrowni, sieci, instalacji i stacji elektroenergetycznych;
  • Dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, nadzór nad pracami remontowymi i serwisowymi,
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Energetyk, Specjalisty ds. energetycznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: energetyka, mechanika i budowa maszyn,
  • Uprawnienia elektryczne SEP;
  • Znajomość przemysłu szklarskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów inżynieryjnych;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD;
  • Gotowość do odbywanie częstych podróży służbowych po Europie;
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatki;
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach – w Polsce i zagranicą;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z numerem referencyjnym GE/MS/01/2018  w temacie wiadomości, na adres: marlena.sekowska@adecco.com
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-01-09

Branch

Warszawa, Spring Poland