Azure Cloud System Engineer

Dla wiodącego dostawcy usług w zakresie globalnej logistyki, do zespołu ds. dostarczania usług chmury Microsoft, w tym Azure AD Premimium, Office 365 i InTune oraz wykonywaniu zadań Build/Run, poszukujemy inżyniera, który będzie odpowiedzialny za administrację i obsługę platformy jaką wdraża Klient u 60000 użytkowników na całym świecie.

                                             Stanowisko: Azure Cloud System Engineer

                                                Wynagrodzenie: 8 000- 11 000 zł brutto

Wymagania:

- min. rok doświadczenia w usługach laaS, PaaS lub SaaS, opartych na chmurze Microsoft Azure

- doświadczenie w administrowaniu usługami Office 365 i Azure

- znajomość Azure Site Recovery, Backups, Clustering, Load Balancing oraz SQL Al-ways On, Virtual Networking, Site to Site VPN

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- posiadanie certyfikatów Microsoft będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

- obsługa systemu, tworzenie dokumentacji zgodnie z wymogami, a także zapewnienie jakości i opracowywanie norm

- pomoc II linii wsparcia

- zapewnienie szkoleń i dokumentacji użytkownikom oraz zespołowi I linii

- wykonywanie testów oraz naprawa systemu po awarii

- pełnienie zadań związanych z zarządzaniem projektami infrastruktury informatycznej oraz odpowiedzialność za dostarczenie rezultatów

- opracowywanie i wdrożenie technicznych wytycznych i standardów

Nasz Klient oferuję:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku, z dyżurem weekendowym co dwa miesiące

- prywatną opiekę medyczną

- grupowe ubezpieczenie na życie

- karta sportowa

- bilety do kina i teatru

- pracę w międzynarodowym środowisku

- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację zawodowe

Location

Warsaw

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-01

Branch

Warsaw, Spring Poland