Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Dla naszego Klienta, dostawcy aparatury kontrolno-pomiarowej oraz aparatury do pomiarów w telekomunikacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Wsparcie operacyjne procesu sprzedaży,
  • Prowadzenie doradztwa i szkoleń technicznych,
  • Implementacja, wdrożenia i utrzymanie dostarczanych rozwiązań.
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększanie udziału w rynku i pozyskiwanie nowych klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych urządzeń elektronicznych lub automatyki przemysłowej,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie specyfikacji technicznych,
  • Wysoki poziom komunikatywności oraz kultury osobistej,
  • Wiedza z zakresu analizy widmowej, pomiarów wysokich częstotliwości i mocy będzie dodatkowym atutem.
Klient Oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę ,
  • Codzienny kontakt z najnowszą technologią,
  • Dla osób bez doświadczenia szereg szkoleń wdrażających,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Bardzo dobra atmosfera pracy.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-02-05

Branch

Warszawa, Spring Poland