Specjalista ds. wsparcia użytkowników WMS (Warszawa)

Description

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych  zlokalizowanych w PL i za granicą (Szwecja,Wielka Brytania, Estonia, Łotwa);
  • Rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem oprogramowania WMS (Warehouse Management System);
  • Praca na drugiej linii wsparcia;
  • Rejestrowanie i kategoryzowanie incydentów;
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny w języku polskim i angielskim z wewnętrznymi użytkownikami;
  • Rozwiązywanie zaistniałych problemów lub eskalowanie ich do odpowiedniej komórki;
  • Kontakty z deweloperami oprogramowania (zewnętrzna firma).

Oczekiwania:
  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników (minimum 1 rok, np na stanowisku Service Desk);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym minimum C1;
  • Znajomość zagadnień logistyki kontraktowej/magazynowej;
  • Znajomość programu WMS będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolności analityczne;
  • Otwartość i chęć rozwoju.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w globalnej i stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku;
  • Szeroki pakiet pozafinansowy;
  • Dofinansowanie do kin i teatrów;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość kontaktów z osobami z Europy.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-01-19

Branch

Warszawa, Spring Poland