Inżynier Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta z sektora automotive poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy oraz zachowanie wymaganych standardów jakościowych podległego obszaru;
  • Usuwanie awarii, analiza przyczyn oraz wdrażanie akcji korygujących;
  • Nadzorowanie stanu technicznego i sprawności maszyn, przeprowadzenie przeglądów, naprawy maszyn, urządzeń i instalacji budynkowych zgodnie z przygotowanym harmonogramem;
  • Modernizacja i usprawnianie procesu produkcyjnego oraz optymalizacji kosztów części zamiennych;
  • Wparcie w zarządzaniu i gospodarowaniu częściami zapasowymi, oprzyrządowaniem technologicznym oraz innymi niezbędnymi środkami technicznymi;
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności i produktywności maszyn, wdrażanie koniecznych akcji korygujących;
  • Wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach;
  • Definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz innych środków niezbędnych do produkcji;
  • Sukcesywne wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing, TPM oraz pomiar procesów za pomocą kluczowych wskaźników produktywności, które pozwalają na śledzenie efektywności – w szczególności OEE;
  • Wsparcie w obszarze opiniowania i zatwierdzania wdrożeń zmian inżynieryjnych odnośnie: layout, procesów technologicznych, dokumentacji konstrukcyjnej, w tym wniosków i sugestii pracowników i działań KAIZEN;
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej związanej z utrzymaniem maszyn, linii produkcyjnych oraz instalacji budynkowych;
  • Wparcie nadzoru nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń, narzędzi produkcyjnych i instalacji oraz dokumentacją systemu zarządzania jakością podległego obszaru;
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi, konserwacji i napraw maszyn;
  • Czynny udział we wdrażaniu systemów jakościowych (min. ISO 9001, ISO 16949, ISO 14001).
Wymagania:
  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, robotyka);
  • Min. 4letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość język angielskiego  w stopniu komunikatywnym;
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych;
  • Znajomość zagadnień sensoryki, pneumatyki, hydrauliki;
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC;
  • Uprawnienia SEP 1;
  • Biegła obsługa pakietu MsOffice;
  • Systematyczność, samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów;

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Praca w systemie jednozmianowym;
  • Telefon komórkowy, laptop;
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa;

 Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Opole

Contract type

Specialist

Availability

2018-01-08

Branch

Opole, Spring Poland