Sales Representative - Medical Devices

Nasz klient wysoko wyspecjalizowany producent sprzętu medycznego stosowanego w ortopedii i traumatologii poszukuje:
SALES REPRESENTATIVE – MEDICAL DEVICES
Cała Polska
Zadania:

  • Promocja i sprzedaż sprzętu medycznego na określonym terenie
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prezentacje sprzętu medycznego, udział w zabiegach
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i na konferencji
  • Szkolenia z obsługi sprzętu
  • Kontrola realizacji zamówień
  • Śledzenie ogłoszeń przetargowych oraz współpraca w przygotowaniu ofert przetargowych
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w sprzęcie medycznym co najmniej 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza praktyczna dotycząca przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Rzetelność i systematyczność w działaniu
  • Wysoki poziom etyki i kultury biznesowej
  • Nastawianie pozytywnie na osiąganie sukcesów
Oferta pracy przewiduje:
  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Nowoczesne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Samodzielność w działaniu i realną możliwość rozwoju w strukturze firmy oraz uzyskiwania wysokich dochodów

Location

Gdańsk

Contract type

Staff

Availability

2018-01-31

Branch

Gdańsk, Spring Poland