Planista ds. Produkcji

Description

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Planowanie produkcji komponentów i maszyn w systemie IFS w oparciu o zamówienia klientów, prognozy sprzedaży i inne zapotrzebowania;
  • Otwieranie zleceń produkcyjnych, wydawanie przewodników, rysunków;
  • Ustalanie listy priorytetów na produkcję z poszczególnymi obszarami;
  • Codzienne zamykanie zleceń produkcyjnych montażowych, rozliczanie materiałów i robocizny zaraportowanej;
  • Udostępnianie maszyn i części dla Działu Sprzedaży i Spedycji;
  • Ustawianie parametrów planistycznych w systemie IFS;
  • Współpraca z Działem Zakupów odnośnie dostaw komponentów;
  • Monitorowanie terminowości wykonania zleceń/zamówień;
  • Informowanie Działu Spedycji i Sprzedaży o ewentualnych opóźnieniach w realizacji zamówień klienta.

Oczekujemy:
  • Wyksztalcenia wyższego techniczne lub logistyczne;
  • Doświadczenia w pracy planisty;
  • Język angielski poziom komunikatywny;
  • Systematyczność, planowanie i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Zorientowanie na zadania;
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w  zespole;
  • Dobra znajomość MS office  (Excel), znajomość programów klasy MRP/ERP będzie dodatkowym atutem;

Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • Pracę dla renomowanego i stabilnego pracodawcy.

Location

Kutno

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-31

Branch

Kutno, Spring Poland