Help Desk Specialist - Warszawa (firma spedycyjna)

Description

Zakres obowiązków:

  • Praca jako pierwsza i druga linia wsparcia technicznego dla wewnętrznych użytkowników aplikacji służącej do obsługi przesyłek spedycyjnych zlokalizowanych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie;
  • Wdrażanie wewnętrznej aplikacji spedycyjnej firmy w różnych krajach;
  • Kontakty z deweloperami aplikacji (wewnątrz struktur firmy);
  • Rozwiązywanie zaistniałych problemów lub eskalowanie ich do odpowiednich zespołów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na helpdesku IT ponad 1 rok (najlepiej helpdesk międzynarodowy);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę z obcokrajowcami;
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT i chęć przyswajania wiedzy branżowej (wiedza z zakresu frachtu morskiego i lotniczego będzie mile widziana, aczkolwiek nie jest konieczna);
  • Wykształcenie kierunkowe (informatyczne, bądź logistyczne) będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Atrakcyjne godziny pracy: poniedziałek - piątek, 9:00 - 17:00;
  • Pracę w globalnej i stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku;
  • Szeroki pakiet okołofinansowy;
  • Dofiansowanie do kin i teatrów;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość kontaktów z osobami z całego świata.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-02-02

Branch

Warszawa, Spring Poland