Mechanik Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta, renomowanego koncernu z branży tytoniowej, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • naprawa oraz usuwanie usterek i awarii na maszynie
  • regulacje, rozruch, a także wykonywanie zaplanowanych konserwacji i przeglądów maszyn.
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie związane z eksploatacją i naprawą maszyn,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wykonywania szkiców warsztatowych,
  • otwartość na rozwój i uczenie się nowych umiejętności,
  • odpowiedzialność i nastawienie na efektywne realizowanie zadań,
  • umiejętność komunikowania się i współpracy.
Oferta:
  • stałą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,
  • dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki pracy, m. in.: przejazdy do i z miejsca pracy (okolice Poznania),
  • dopłaty do wyżywienia w stołówce pracowniczej,
  • opiekę medyczną w miejscu pracy, w tym programy profilaktycznej ochrony zdrowia.

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2017-11-06

Branch

Poznań, Spring Poland