Przedstawiciel handlowy - branża lakiernicza

Description

Przedstawiciel Handlowy
Woj. podkarpackie, małopolskie

Zakres obowiązków:
  • Opieka bieżąca nad siecią istniejących odbiorców bezpośrednich w podległym regionie;
  • Nawiązywanie, budowanie oraz utrzymanie relacji partnerskich z przedstawicielami warsztatów lakierniczych w podległym regionie;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, wzrost sprzedaży produktów marki, efektywne promowanie marki w podległym regionie;
  • Analiza wyników sprzedaży;
  • Negocjowanie umów i ofert handlowych;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i (lub) chemicznej – Warunek konieczny!;
  • Doświadczenie handlowe w pracy terenowej – 3-6 lat – Warunek konieczny!;
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróżowania;
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Operatywność, dynamika w działaniu, nastawienie na cel;
  • Zdolności analityczne;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista;

Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów;
  • Samochód do prywatnego użytku;
  • Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna;

Location

Poland

Availability

2017-09-18

Branch

Kraków, Spring Poland