Manager ds. transportu

Description

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy zespołu (15-20 osób);
  • Pozyskiwanie podwykonawców (busy do 3,5t);
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych;
  • Planowanie transportu na podstawie wpływających zleceń;
  • Optymalizacja kosztów transportu;
  • Dbałość o terminowość i jakość dostaw;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Spedytora bądź osoby zarządzającej transportem na terenie UE;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub francuskeigo;
  • Znajomość rynku przesyłek paletowych na terenie UE;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zdolność budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy;
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wydatki na kulturę i edukację
Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Spedytora bądź osoby zarządzającej transportem na terenie UE;

Location

Poland

Availability

2017-09-15

Branch

Białystok, Spring Poland