Senior UX Designer

Dla jednego z Naszych Klientów, największej agencji UX w Polsce, poszukujemy:

SENIOR UX DESIGNER

Obowiązki:
• projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www, aplikacji www i aplikacji mobilnych
• prowadzenie projektów w oparciu o metodykę UCD, 4D
• udział w badaniach user experience/usability, analizy i doradztwo e-biznesowo-marketingowe
• zwiększanie dojrzałości UX w organizacjach klientów
• praca dla największych polskich marek oraz udział w międzynarodowych projektach
• prowadzenie konsultacji i współprowadzenie warsztatów merytorycznych dla klientów
• współpraca z zagranicznymi ekspertami UXalliance
• udział w prototypowaniu i projektowaniu rozwiązań online/offline

Wymagania:
• minimum 3-4 letnie doświadczenie w branży UX udokumentowane bogatym portfolio projektowym
• pasja do projektowania produktów i usług spełniających potrzeby i przekraczających oczekiwania użytkowników
• wysoka umiejętność prezentowania i argumentowania tworzonych rozwiązań
• płynna obsługa programów do prototypowania jak np. Axure
• doskonała organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, wnikliwość
• wiedza w zakresie user experience
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
• precyzyjna ścieżka rozwoju zapewniająca wzrost kompetencji pracownika
• uwzględnianie wyników badań z użytkownikami dla projektowanych rozwiązań
• współpraca wyłącznie z topowymi markami (Mastercard, Orange, ING, BZWBK, Netia, nc+, Asseco, in.)
• duża samodzielność w prowadzeniu własnych projektów
• możliwość dzielenia się wiedzą poprzez publikacje prasowe, wystąpienia na wydarzeniach branżowych, a także granty szkoleniowe
• cotygodniowe zajęcia z lektorem angielskiego
• możliwość krótszych piątków (o 14 koniec)
• możliwość odebrania nadgodzin – gramy fair!
• comiesięczne szkolenia wewnętrzne
• możliwość zarabiania „Symetrycznych Kryształków” za aktywności rozwojowe i promarketingowe i wymiany ich na szkolenia, extra sprzęty itp.
• lokalizacja przy centrum Poznania
• MultiSport lub opieka zdrowotna Allianz
• możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu UX-PM oraz pracy w roli trenera
• świeże owoce, warzywa i bakalie

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-02-05

Branch

Poznań, Spring Poland