Software Developer

Dla firmy specjalizującej się w transporcie towarów na terenie całej Europy Wschodniej i Zachodniej, o ugruntowanej pozycji na rynku, do zespołu tworzonego przez profesjonalistów, poszukujemy:

                                               Software Developera

Obowiązki:

  • Budowanie, ulepszanie i utrzymywanie wewnętrznego systemu zarządzania transportem
  • Identyfikacja problemów, znajdowanie ulepszeń i tworzenie rozwiązań w zakresie szybkości, jakości i stabilności platformy
  • Stały rozwój, usuwanie błędów i zarządzanie modułami

Wymagania:
  • Minimum 2 lata pracy w programowaniu w języku Python
  • Doświadczenie w Django
  • Praktyczne doświadczenie w JavaScript/ React.js
  • Bardzo dobra znajomość baz danych, w szczególności PostgreSQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Udział w projektowaniu systemów TMS (FTL) będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i innowacyjność

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w elastycznym wymiarze godzin oraz częściowy Home Office
  • Udział w tworzeniu innowacyjnego na skalę światową oprogramowania dla firmy transportowej
  • Kursy językowe
  • Zajęcia sportowe
  • Kartę MyBenefit
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-02-05

Branch

Poznań, Spring Poland