Koordynator Działu Analizy i Planowania

Koordynator Działu Analizy i Planowania jest odpowiedzialny za prognozowanie, wskaźnikowanie i rozliczanie wyniku firmy w zakresie wskaźników efektywności wykorzystania czasu pracy poprzez organizację, planowanie, kontrolowanie pracowników w zakresie realizacji zadań i zarządzania ich czasem pracy.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad opracowaniem standardów czasowych obowiązujących dla poszczególnych procesów technologicznych w oparciu o pomiary bezpośrednie w trakcie nowych uruchomień lub porównywanie z już istniejącymi standardami
  • Analiza efektywności czasu pracy poprzez analizę przyczyn i miejsc powstawania strat w celu maksymalizacji efektywnego wykorzystania czasu pracy
  • Prognozowanie zapotrzebowania na pracowników w oparciu o przewidywany poziom produkcji i planowane wskaźniki efektywności czasu pracy
  • Zarządzanie potencjałem ludzkim (bezpośrednio i pośrednio produkcyjnym) w zakresie efektywnego wykorzystania czasu pracy
  • Przygotowanie analiz/raportów bieżących i okresowych opartych na ciągłym monitorowaniu wykorzystania czasu pracy i poziomu występujących strat w ujęciu przyczyn i miejsca powstawania strat
  • Ciągła analiza organizacji pracy, stanowisk pracy, procesów technologicznych oraz wszelkich zdarzeń mających wpływ na efektywność wykorzystania czasu pracy
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu podobnej funkcji w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość filozofii Lean Manufacturing
  • Inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów
  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Możliwość zawodowego rozwoju
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Location

Płock

Contract type

Manager

Availability

2018-02-05

Branch

Płock, Spring Poland