Analityk w Dziale Finansowym

Description

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie portfeli funduszy, przetwarzanie transakcji pieniężnych i papierów wartościowych;
  • Analiza danych i przygotowywanie raportów;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem transakcji;
  • Usprawnianie procesów i wyszukiwanie rozwiązań mających na celu obniżenie ryzyka;
  • Zarządzanie ryzykiem;
  • Eskalacja potencjalnych problemów operacyjnych;
  • Udział w działaniach związanych z projektami.

Oczekiwania:

  • Zainteresowanie jednym lub więcej z obszarów takich jak: rynki finansowe, księgowość, analiza finansowa, controlling, audyt;
  • Angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie (minimum B2/C1);
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Dobre umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki;
  • Szeroki pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiety socjalne, karta Benefit);
  • Praca w różnych godzinach: zmiana 8:00 - 16:30, 9:30 - 18:00, 12:30 - 21:00 (firma wymaga dyspozycyjności głównie na zmiany popołudniowe - około 70%)
  • Imprezy integracyjne;
  • Przyjazne środowisko pracy.

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-04-02

Branch

Poznań, Spring Poland