Product Manager (Hi-Tech)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dominującej w branży wysokich technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległą grupą produktową zapewniające realizację wyznaczonych celów
  • Kompleksowe zarządzanie marką produktu, w tym współtworzenie strategii marki produktu
  • Zarządzanie cyklem życia produktów
  • Wskazywanie i wytyczanie kierunków rozwoju produktu, nadzór nad procesami i projektami
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją planów marketingowych
  • Przygotowywanie, prowadzenie i podsumowywanie akcji i kampanii marketingowych zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych
  • Efektywne zarządzanie budżetem marketingowym produktu
  • Analiza rynku, trendów sprzedaży i działań konkurencji
  • Wskazywanie możliwości i szans marketingowych dla poszczególnych kanałów / klientów / produktów
  • Wskazywanie możliwości uczestnictwa działań marketingowych
  • Tworzenie i prezentowanie raportów dotyczących produktów
  • Nadzór nad wykorzystywaniem budżetu marketingu
  • Implementacja i egzekwowanie standardów marketingowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy nad produktem zaawansowanym technicznie (roboty kuchenne, konsole do gier etc.)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarach product management / category management
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w dynamicznym pełnym wyzwań środowisku pracy
  • proaktywność w działaniu

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-02

Branch

Warszawa, Spring Poland