Key Account Manager with German

Description

Key Account Manager with French​

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami
  • Realizowanie działań sprzedażowych
  • Tworzenie ofert i prezentacji dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi oraz nowymi Klientami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:
  • Minimum roczne  doświadczenie w sprzedaży B2B w branży POS
  • Doświadczenie we współpracy z dużymi Klientami
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę przy lokalnych i międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Świadczenia pozapłacowe

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-02-13

Branch

Warszawa, Spring Poland