Junior Buyer

Dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Poszukiwanie nowych dostawców i zarządzanie strategicznymi projektami sourcingowymi dla poszczególnych kategorii zakupów;
  • Udział w projektach optymalizacyjnymi i oszczędnościowych;
  • Aktywna współpraca z innymi działami (produkcja, HR, logistyka i finanse);
  • Dbanie o relacje z dostawcami;
  • Udział we wdrażaniu nowych dostawców, produktów, usług i rozwiązań w zakładach;
  • Zapewnienie zgodności ze standardami i wymaganiami firmy poprzez właściwą współpracę z innymi działami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (1-2 lata);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Dostępność od zaraz.
Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawym projekcie umożliwiającym zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Umowa o pracę na czas określony (pół roku);
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia;
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów.

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-02-14

Branch

Poznań, Spring Poland