Account Manager with German

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w komunikacji wizualnej, producenta materiałów POS szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa dużego klienta z branży kosmetycznej w obszarze komercyjnym
  • Pomoc przy zarządzaniu projektami dla klientów
  • Praca z różnymi działami firmy z zakresie prowadzonych Klientów
  • Analiza potrzeb, rozwój współpracy poprzez realizację nowych projektów zlecanych przez Klientów
  • Rozlicznie budżetów projektowych i kosztów dodatkowych,
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami
Wymagania:
  • Doświadczenie prowadzeniu projektów, mile widziane w branży POS
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej
  • Znajmość Word, Excel, Power Point
  • Orientacja na realizację celów
  • Inicjatywa, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Mile widzialna znajomość innych języków obcych
  • Mile widzialna umiejętność czytania rysunku technicznego
Klient oferuje:
  • Praca z międzynarodowymi koncernami
  • Umowę o pracę i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-02-16

Branch

Warszawa, Spring Poland