Inżynier Procesu Testu

Dla naszego Klienta, czołowego producenta komponentów elektronicznych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:
  • Zapewnienie rozwiązań testowych dla linii produkcyjnych poprzez  diagnozowanie i naprawy zapewniając jakość testowanych produktów;
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z systemami testowania i diagnozowania;
  • Wprowadzanie  ulepszeń w celu zapewniania ciągłej poprawy  w prowadzaniu nowych produktów;
  • Przygotowywanie raportów do dla działu badań i rozwoju R&D;
  • Opracowywanie  strategii testowania nowych produktów;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana branża elektroniczna;
  • Znajomość metod i technik montażu elektronicznego;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Mile widziana znajomość narzędzia Sigip;
  • Znajomość oprogramowania testowego - LabVIEW, TestEnd, Visual Studio, C ++;
  • Znajomość sprzętów służących do wykonywania pomiarów funkcjonalnych;
  • Znajomość analiz statystycznych;
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę w  międzynarodowej firmie;
  • Samodzielne stanowisko w zespole najlepszych specjalistów;
  • Możliwość dalszego awansu oraz doskonalenia własnych umiejętności;
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Sosnowiec

Contract type

Specialist

Availability

2018-01-02

Branch

Sosnowiec, Spring Poland