Samodzielny Księgowy

Jedno z większych biur rachunkowych w Poznaniu, które należy do międzynarodowej grupy spółek doradczych, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Obowiązki:
• prowadzenie pełnej księgowości sp. z o.o. i sp.k.
• samodzielne prowadzenie rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy)
• samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, ekonomiczne
• 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości, preferowane w biurze rachunkowym
• znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
• znajomość programu ERP Optima - warunek konieczny
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji w zespole pełnym pasji

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-07

Branch

Poznań, Spring Poland