Mistrz Produkcji w branży Automotive

Dla naszego Klienta z branży Automotive zlokalizowanego w okolicy Ożarowa Mazowieckiego poszukujemy:

Mistrza produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego;
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą;
  • Kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych;
  • Zadbanie o realizację planów produkcyjnych;
  • Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych;
  • Nadzorowanie parametrów pracy maszyn produkcyjnych;
  • Nadzorowanie  jakości produkowanych wyrobów;
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne;
  • Znajomość procesów obróbki metalu;
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i skuteczność w działaniu;

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów: bezpłatną, prywatną opieka medyczna; dofinansowanie do programu sportowego; dofinansowanie do urlopu, itp.
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: justyna.malinowska@springpoland.com.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Location

Ożarów Mazowiecki

Contract type

Manager

Availability

2018-06-01

Branch

Ożarów Mazowiecki, Spring Poland