Agent Celny (Gdynia)

Description

 Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji celnej;
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych;
  • Reprezentowanie Klientów firmy przed organami celnymi;
  • Udział w codziennych pracahc działu;
  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - minimum 2 lata - warunek konieczny;
  • Uprawnienia Agenta Celnego w tym wpis na listę Agentów Celnych - warunek konieczny;
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów celnych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wykształcenie minumum średnie;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz programu WinSAD.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet okołofinansowy;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Location

Gdynia

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-08

Branch

Gdynia, Spring Poland