Inżynier Działu Technicznego

Description

                              Inżynier Działu Technicznego

Zadania:

  • Przygotowanie, aktualizacja i doskonalenie dokumentacji procesowej
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • Współpraca z dostawcami i klientami oparta na wymaganiach technicznych oraz jakościowych
  • Optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • Czynne wsparcie w procesach kontroli i konserwacji maszyn
  • Projektowanie, budowa i wdrażanie narzędzi wymaganych do procesów produkcyjnych
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Diagnozowanie oraz usuwanie zakłóceń i błędów procesów,
  • Przygotowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcji.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku min. 3 lata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego i pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Opracowanie propozycji nowych procedur technologicznych;
  • Organizowanie wdrażania nowych poprawek technologicznych oraz procedur do produkcji;
  • Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, duża motywacja do pracy
To, co firma może zaoferować:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-04-02

Branch

Poznań, Spring Poland