Konstruktor - Technolog

Dla naszego Klienta, producenta materiałów POS, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:

  • Rysowanie i detalowanie elementów (w szczególności z metalu);
  • Tworzenie dokumentacji projektowej/ technologicznej (prototypy oraz realizacje);
  • Współpraca z działem handlowym i działem projektowania 3D – doradztwo technologiczne i merytoryczne;
  • Przygotowywanie wycen na potrzeby działu handlowego;
  • Kontakt z podwykonawcami – kalkulacje, warunki realizacji zamówień zakupowych;
  • Planowanie i organizacja produkcji;
  • Wdrażanie nowych produktów;
  • Nadzór nad przebiegiem produkcji (jakość i terminowość);
  • Poszukiwanie nowych dostawców, rozwiązań i technologii;
Wymagania:
  • Wyksztalcenie wyższe techniczne;
  • Min. 2letnie doświadczenie w obszarze produkcji konstrukcji i detali metalowych;
  • Znajomość programów: AutoCad, SolidWorks, pakiet Adobe;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wcześniejsze doświadczenie w branży POS będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Kreatywność, dokładność, sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami jednocześnie;
  • Umiejętność ustalania sobie priorytetów, wyznaczania celów;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientem;

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy;
  • Ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów;

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Płock

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-03

Branch

Płock, Spring Poland