Specjalista Facility (Utrzymanie budynku)

Description

                                                Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego utrzymania stanu technicznego budynków
  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie prac remontowych, konserwacyjnych itd.
  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii
  • Prowadzenie rejestru oraz analiza danych dotyczących zużycia mediów
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentów
  • Uzgodnienia i konsultacje techniczne z dostawcami mediów na terenie zakładu
  • Harmonogramowanie oraz budżetowanie prac dot. rozwoju oraz modernizacji budynków i infrastruktury technicznej budynków
  • Planowanie i prowadzenie inwestycji związanych z rozwojem obiektu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Współpraca i koordynacja pracy firm/osób wykonujących działania na terenie zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Infrastruktury w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość Prawa Budowlanego i pokrewnych przepisów prawnych dotyczących utrzymania obiektu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP do 15kv
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic są mile widziane
  • Znajomość programu MS Office/G-suite
  • Znajomość programu AutoCad jest mile widziana

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • Realne możliwości rozwijania kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w młodym i zaangażowanym zespole;
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Location

Szczecin

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-07

Branch

Szczecin, Spring Poland