Junior Property Manager - Magazyny

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera i zarządcy powierzchni komercyjnych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Junior Property Managera

Zakres zadań:

  • Wsparcie Property Managera w zarządzaniu powierzchniami magazynowymi;
  • Ścisła współpraca z najemcami i budowanie z nimi długofalowych relacji;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości;
  • Rozliczanie nieruchomości;
  • Optymalizowanie kosztów;
  • Administrowanie umowami najmu i infrastrukturą techniczną budynków;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości;
  • Nadzór nad firmami w zakresie konserwacji i naprawy obiektów;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczących nieruchomości.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi,
  • Wykształcenie wyższe – najlepiej z obszaru nieruchomości;
  • Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem;
  • Język angielski na minimum poziomie dobrym;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy;
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-01

Branch

Poznań, Spring Poland