Sales Manager

Dla naszego Klienta dystrybutora profesjonalnych kosmetyków dedykowanych do salonów SPA i salonów kosmetycznych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • tworzenie strategii i zarządzanie sprzedażą w Polsce;
  • zarządzanie, wspieranie, rozliczanie i kontrola zespołu handlowego;
  • pozyskiwanie kluczowych klientów;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych;
  • realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • udział w spotkaniach biznesowych oraz targach zagranicznych
Wymagania:
  • minimum 4-letnie doświadczenie w handlu w branży kosmetycznej;
  • doświadczenie w branży kosmetyków profesjonalnych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • minimum 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą handlowców;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
Firma oferuje:
  • umowę o pracę lub kontrakt menedżerski;
  • pracę w najlepszej jakości kosmetykami profesjonalnymi;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość budowania struktur sprzedaży.

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-03-28

Branch

Warszawa, Spring Poland