Tester automatyczny

Dla Klienta zlokalizowanego w centrum Poznania, do projektu z obszaru bankowości poszukuję: Testera automatycznego

Opis stanowiska

  • Praca nad silnikiem raportowania i przeglądania wyników testów;
  • Projektowanie i uruchamianie testów automatycznych;
  • Projektowanie przypadków testowych;
  • Weryfikowanie jakości oprogramowania;
  • Analizowanie i raportowanie wyników testów;
  • Współpraca z analitykami i programistami w ramach poszczególnych projektów.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w testowaniu oprogramowania;
  • Znajomość języka Java;
  • Mile widziana znajomość narzędzi do automatyzacji testów np. Selenium, WebDriver, JBehave (lub inny framework), SoapUI;
  • Znajomość narzędzi i zagadnień związanych z testowaniem wydajnościowym aplikacji;
  • Umiejętność tworzenia efektywnych przypadków testowych;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań;
  • Kartę Multisport;
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych.

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-27

Branch

Poznań, Spring Poland