Java Developer

Dla jednego z Naszych Klientów, firmy z branży IT, poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy projekcie z obszaru bankowości na stanowisku: Java Developera.

Zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój i testowanie aplikacji internetowych w oparciu o technologię Java
  • współpraca z klientem oraz testerami przy realizacji projektów informatycznych

Oczekiwania

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość technologii Java EE
  • Znajomość Spring / Spring MVC (lub ewentualnie inny framework webowy)
  • Znajomość technologii: HTML, CSS, JavaScript
  • Mile widziana znajomość narzędzi i bibliotek JavaScriptowych (node.js, AngularJS, grunt, gulp)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz otwartość na punkt widzenia użytkownika
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistegoPreferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów

Oferujemy

  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań
  • Pakiet korzyści pracowniczych MultiSport
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne kameralne biuro w centrum miasta, w tym chill­out room)
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-27

Branch

Poznań, Spring Poland