Front end Developer

Dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, do realizacji międzynarodowego projektu, poszukuję front end developera.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie interfejsów użytkownika wykorzystując semantyczny HTML, CSS oraz JavaScript
  • Wdrażanie nowych rozwiązań
  • Wsparcie techniczne grafików i projektantów UX
  • Współpraca z programistami w zakresie tworzenia usług RESTowych
  • Dopracowanie ostatecznego wyglądu produktu w stałym kontakcie z klientem

Oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript
  • Znajomość frameworków i bibliotek JavaScriptowych (w szczególności AngularJS)
  • Znajomość narzędzi JavaScriptowych (Node.js, Grunt, Gulp)
  • Znajomość technologii HTML, CSS, XML, SQL
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego
  • Mile widziana znajomość podstaw Javy i technologii JEE

Oferujemy

  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań
  • Pakiet korzyści pracowniczych Multisport
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne kameralne biuro w centrum miasta, w tym chill­out room)
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-27

Branch

Poznań, Spring Poland