C++ Developer

Dla jednego z naszych Klientów do realizacji projektu na skale międzynarodową, poszukuję C++ Developera.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w języku C++ z wykorzystaniem frameworka Tuxedo
  • Tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe
  • Dbałość o czysty i dobry jakościowo kod źródłowy („clean code” i wzorce projektowe)
  • Współpraca z kierownikami projektów oraz zespołami developerów i testerów przy realizacji projektów informatycznych;
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu nowych technologii i dobrych praktyk

Oczekiwania

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka C++
  • Znajomość zagadnień algorytmiki, struktur danych oraz wielowątkowości
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux
  • Umiejętność pracy z bazami danych
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Dodatkowe atuty

  • Znajomość języka C oraz frameworka Tuxedo

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań
  • Pakiet korzyści pracowniczych Multisport
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-03-27

Branch

Poznań, Spring Poland