Inżynier ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Poznań
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • Nadzór nad realizowanymi pracami w ramach projektów inwestycyjnych
  • Kompleksowe prowadzenie inżynieryjnych projektów inwestycyjnych (techniczne opracowanie koncepcji inwestycji, przygotowanie wniosku, zbieranie i analiza ofert oraz typowanie dostawców pod realizowane projekty)
  • Próby odbiorcze i wdrożeniowe, szkolenia operatorów maszyn i urządzeń
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji, kwalifikacja techniczna maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing
  • Znajomość obsługi programów do projektowania typu CAD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+)
Oferta:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Samodzielność w działaniu

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-05-07

Branch

Poznań, Spring Poland