Zastępca Kierownika Eleganckiego Butiku Odzieżowego

Dla naszego Klienta poszukujemy osób sprzedażowych i Zastępcy Kierownika Eleganckiego Butiku Odzieżowego.
Lokalizacja: Warszawa

Podsumowanie stanowiska. Zastępca kierownika sklepu wspiera Kierownika Sklepu w prowadzeniu butiku, zarządzaniu zespołem 4-5 pracowników sprzedaży, dba o wysoki standard, stronę wizualną i ekspozycję kolekcji, nadzór nad tworzeniem grafiku i wsparciu zespołu w realizacji celów sprzedażowych. Głównym zadaniem jest koordynowanie pracą podległych pracowników i ich codziennymi zadaniami poprzez tworzenie oraz utrzymywanie przyjaznego środowiska pełnego wyzwań i możliwości rozwoju.

Wielkość zespołu: 5-6 osób.

Raportuje bezpośrednio do kierownika sklepu.

Zakres odpowiedzialności:

1. Sprzedaż:

- Osiąga target tygodniowy, miesięczny i roczny.

- Nadzoruje realizacje planów sprzedażowych zespołu (w przeliczeniu na średnią liczbę produktów sprzedanych w ramach jednej transakcji).

- Nadzoruje procesy kadrowe i terminarz, grafik, plan urlopowy.

- Koordynuje konkursami sprzedażowymi, promocjami, ekspozycją i obsługą klienta.

2. Zadania operacyjne:

- Zapewnia sprawne, dobrze prezentujące się funkcjonowanie sklepu.

- Zarządza procedurami zgodnie ze standardami operacyjnymi.

- Zarządza wykorzystaniem narzędzi i zasobów firmy.

- Maksymalizowanie efektów z obszaru merchandising zgodnie z określonymi standardami.

- Promowanie wizerunku firmy.

- Nadzór nad poziomem czystości i organizacji na sklepie i magazynie.

3. Zarządzanie zespołem oraz Talent Management:

- Monitorowanie rozwoju pracowników i zapewnianie im potrzebnych szkoleń.

- Nadzór nad wykonywaniem zakresu obowiązków przez podległy zespół.

- Stałe podnoszenie kompetencji pracowników.

- Tworzenie przyjaznej i produktywnej atmosfery.

- Nadzór nad adekwatnym i czasowym awansem pracowników.

4. Obsługa klienta:

- Dawanie swoim zachowaniem przykładu wzorowej postawy wobec klientów.

- Nadzór nad utrzymaniem standardów obsługi klienta przez podległy zespół.

- Efektywne rozwiązywanie problemów w zakresie obsługi klienta.

- Monitorowanie szczególnych osiągnięć zespołu w ramach obsługi klienta.

Obowiązki:

- Wsparcie Centrali Firmy w zakresie realizacji planów biznesowych oraz wsparcie Kierownika Sklepu.

- Pełnienie funkcji Kierownika Sklepu pod jego nieobecność.

- Zarządzanie organizacją i prezencją sklepu.

- Opracowanie oraz nadzorowanie planów i statystyk wykorzystywanych w sklepie, jak również raportów audytowych.

- Kontrola wydatków sklepu w ramach planów kadrowo-płacowych oraz osiągnięć w sprzedaży.

- Współpraca z zespołem managerów w celu zintegrowania zadań operacyjnych.

- Zarządzanie spotkaniami w sklepie zgodnie ze standardami firmy, a także informowanie Kierownika Sklepu o sukcesach i możliwościach zespołu.

- Organizowanie szkoleń, zapewnienie rozwoju zawodowego w zespole.

- Utrzymywanie pozytywnej i przyjaznej kultury organizacyjnej.

- Aktualizowanie notatek służbowych z obszaru operacyjnego i merchandisingu.

- Nadzór nad zachowaniem procedur i standardów.

- Kontakt z Dyrektorem Regionu w ramach istotnych spraw.

- Utrzymywanie dobrych relacji z pasażem handlowym.

Dodatkowe zadania:

- Stosowanie się do prawa pracy.

- Przyjmowanie dodatkowych zadań, jeśli jest to konieczne.

- Nadzór nad środkami trwałymi.

- Sterowanie programami testowymi firmy.

- Wsparcie w zakresie otwarcia i zamknięcia sklepu, jeśli to konieczne.

Wymagania:

- Bardzo duże zainteresowanie trendami modowymi, zainteresowanie moda damską.

- Doświadczenie sprzedażowe w obszarze retail fashion minimum 3 lata z doświadczeniem managerskim.

- Umiejętności zarządzania czasem.

- Efektywne delegowanie zadań.

- Utrzymywanie poufności.

- Zastosowanie zasad panujących w sklepie do poradników, standardów i polityki firmy.

- Umiejętności obsługi komputera.

- Umiejętności managerskie: zarządzanie talentami i rozwojem zespołu, planowanie targetów, utrzymywanie stałej komunikacji, coaching i motywowanie.

Location

Warszawa

Contract type

Staff

Availability

2018-03-28

Branch

Warszawa, Spring Poland