Staż w Księgowości

Description

STAŻ W KSIĘGOWOŚCI

Dla Naszego Klienta, międzynadorodwego Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu, poszukujemy Kandydatów na płatny staż w dziale zobowiązań.

Zadania:

  • weryfikacja i księgowanie faktur od dostawców
  • monitorowanie faktur i ich zgodności z polityką wewnętrzną firmy
  • sprawowanie kontroli nad procesem księgowania
  • wprowadzanie danych do systemu SAP
  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu

Idealny kandydat powinien:

  • być absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów o profilu finansowym
  • znać dobrze język angielski (min.B2)
  • rozumieć zagadnienia z zakresu księgowości i finansów
  • być dostępnym minimum. 30 godzin tygodniowo
  • angażować się i skrupulatnie wykonywać swoją pracę
  • być otwarty na pracę w międzynarodowym środowisku

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w elastycznym wymiarze godzin (min.30 godzin tygodniowo), na umowę zlecenie
  • zdobycie doświadczenia w księgowości międzynarodowej firmy
  • możliwość związania się z firmą na dłużej i rozwój na ścieżce specjalistycznej
  • wsparcie i przyjazne środowisko pracy

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-04-02

Branch

Poznań, Spring Poland