Key Account Manager

Dla naszego klienta Diversey Polska Sp. z o.o., światowego lidera dostarczającego profesjonalne produkty oraz rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych. Obejmują one produkty chemiczne, maszyny sprzątające, instalacje techniczne, serwis oraz profesjonalny konsulting.

Aktualnie nasza firma poszukuje:

Obszar pracy: Polska Południowa lub Centralna

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów
  • Analizę potrzeb klienta
  • Zdobywanie nowych klientów
  • Dobór oraz wdrażanie technologii
  • Wsparcie klientów we wdrażaniu systemów jakości HACCP, GMP oraz ISO
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjowanie bieżących warunków współpracy
  • Realizacja nałożonych planów i zadań sprzedażowych
  • Przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
  • Stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Osoba będzie pracować w następujących sektorach rynkowych: zakłady przetwórstwa spożywczego, mleczarnie, zakłady produkujące napoje, browary zakłady farmaceutyczno-kosmetyczne.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, chemia lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z sektora B2B min 3 lata
  • Otwartość i komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows
  • Komunikatywność, orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie całkowite oraz pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcję z wykonywanych zadań
  • System szkoleń wspierających rozwój kompetencji i osiąganie celów
  • Wysoki standard i komfort użytkowania narzędzi pracy
  • Otwartą atmosferę współpracy

Location

Polska południowa/centralna

Contract type

Manager

Availability

2018-03-30

Branch

Polska południowa/centralna, Spring Poland