Insight Analysis Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dominującej w branży FMCG, zwłaszcza w kategorii kosmetyków, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koncentracja danych regionalnych dotyczących rezultatów rynkowych marek i wewnętrznych danych sprzedażowych
  • Opracowywanie podsumowań wyników sprzedażowych w regionie w ujęciu miesięcznym
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z osobami na stanowiskach zarządczych w zakresie rekomendacji na poziomie kategorii i marki
  • Tworzenie i standaryzacja procedur i narządzi do zarządzania marką/kategorią na poziomie regionu
  • Współtworzenie polityki cenowej oraz wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania portfolio produktów
  • Współpraca z regionalnym teamem Brand Managerów

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia z tytułem magistra
  • Minimum  2-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie w działach analitycznych / komercyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą na terenie kilku krajów
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Praktyka pracy w środowisku FMCG
  • Doskonale zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość danych Nielsen
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Orientacja na realizację celów
  • Kreatywne podejście i inicjatywa w działaniu

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-05-31

Branch

Warszawa, Spring Poland