Team Leader CRM

Dla jednego z naszych klientów, duńskiego lidera w produkcji systemów do skanowania elementów trójwymiarowych, w Szczecinie, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
  • 1-2 lata pracy przy użyciu Dynamics CRM
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość ClickDimensions lub innego narzędzia marketingowego
  • gotowość do wyjazdów służbowych około 40 dni w ciągu roku

Zakres obowiązków:
  • opracowanie i realizacja planu marketingowego
  • automatyzacja zadań
  • zbieranie pytań od użytkowników i przekazywanie ich zespołowi
  • rozbudowa istniejących i tworzenie nowych systemów raportowych
  • stała współpraca z zespołem ds. marketingu i rozwoju biznesu

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wyjazdy służbowe
  • lokalizację biura w centrum miasta
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • udział w szkoleniach i konferencjach, również międzynarodowych

Location

Szczecin

Contract type

Manager

Availability

2018-04-10

Branch

Szczecin, Spring Poland