Inżynier Produkcji

W związku z rozwojem naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy:

 Inżyniera Produkcji – miejsce pracy Żory

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Atrakcyjny system benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.

Główne obowiązki :
  • Ciągłe poszukiwanie możliwości usprawnień procesu produkcji  w zakresie produktywności, BHP oraz jakości,
  • Wdrażanie nowych projektów,
  • Regularne analizowanie procesu,
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych (pomiary i optymalizacja czasów operacyjnych na produkcji, optymalizacja DL-Lean Manufacturing),
  • Współpraca z działami wspierającymi w zakresie projektowania wyposażenia produkcyjnego oraz rozwiązywania problemów technicznych,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych, aktualizacja instrukcji pracy,
  • Pomiary i optymalizacja czasów operacyjnych na produkcji , optymalizacja DL,
  • Optymalizacja layoutu oraz stanowisk produkcyjnych,
  • Nadzór nad raportami produkcyjnymi.

Wymagania:
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz innych metod optymalizacji  procesów produkcyjnych,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów, przygotowywania analiz, formułowania wniosków i wdrażania działań korygujących,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego płynną komunikację,
  • Znajomość metod racjonalizacji produkcji.

Location

Żory

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-11

Branch

Żory, Spring Poland