Inżynier Jakości - Customer Care

W związku z rozwojem naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy:

Inżyniera Jakości - Customer Care – miejsce pracy Żory

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Atrakcyjny system benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.

Zadania:
  • Planowanie, organizowanie oraz wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych,
  • Przekazywanie wymagań klienta członkom grup roboczych,
  • Udział w grupach roboczych (FMEA, Problem Solving itp.),
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu oraz procesu,
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania wyrobów u klienta - PPAP.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobny stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (np. ISO TS 16949, ISO 14000, VDA ),
  • Znajomość zagadnień związanych z MSA, PPAP, APQP, FMEA, Control Plan,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Location

Żory

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-11

Branch

Żory, Spring Poland