Inżynier Jakości/Quality Engineer System

W związku z rozwojem naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy:

Inżyniera Jakości / Quality Engineer System – miejsce pracy Żory

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szeroki pakiet szkoleń,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowy.

Główne obowiązki:
  • Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z wymaganiami IATF oraz specyficznymi standardami Grupy,
  • Doskonalenie i utrzymywanie wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością,
  • Współpraca z centralą firmy oraz pozostałymi zakładami grupy w zakresie audytów procesu i systemu,
  • Prowadzenie i nadzór nad audytami wewnętrznymi procesu oraz audytami warstwowymi (LPA),
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń odnośnie systemu jakości dla wszystkich pracowników,
  • Raportowanie poziomu wskaźników jakościowych,
  • Zapewnienie połączenia dokumentów lokalnych z systemem jakości całej Grupy,
  • Prowadzenie audytu stosowania systemu jakości Grupy,
  • Analiza i raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu systemem jakości (w przemyśle motoryzacyjnym będzie dodatkowa zaletą),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO/TS będą dodatkowym atutem.

Location

Żory

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-11

Branch

Żory, Spring Poland