Mistrz Produkcji/Harmonogramista

Dla naszego Klienta z branży chemicznej poszukujemy Kandydatów do pracy w województwie śląskim na stanowisku:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem pracowników.
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych.
  • Nadzorowanie pracy urządzeń, ciągów technologicznych.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, zabezpieczenie ciągłości pracy wydziału.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym.
  • Kontrolowanie zgodności prowadzenia procesów produkcyjnych z dokumentacją techniczną.
  • Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy.
  • Rozłożenie w czasie przydziału zasobów do zleceń produkcyjnych.
  • Podział zleceń na partie produkcyjne.
  • Określenie terminów rozpoczęcia i zakończenia realizacji partii produkcyjnych na poszczególnych maszynach.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość programu SAP.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników.
  • Umiejętność podejmowania decyzji.

Nasz  Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i udział w międzynarodowych projektach

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, na adres: agata.gorska@springpoland.com.

Location

Cieszyn

Contract type

Manager

Availability

2018-06-01

Branch

Cieszyn, Spring Poland