Specjalista ds. Kadr i Płac

Spring Finance, dla międzynarodowego Klienta w branży produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę kadrowo-płacową pracowników
  • rozliczanie i ewidencję czasu pracy wg różnych systemów, rozkładów czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
  • wsparcie pracowników i rozwiązywanie bieżących problemów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu administracji personalnej  oraz na potrzeby emerytury i renty (w tym RP-7)
  • koordynowanie miesięcznych i rocznych deklaracji do ZUS, US, PFRON
  • przygotowywanie i weryfikacja danych do listy płac
  • ścisła współpraca z dostawcą usług kadrowo-płacowych
Oczekiwania względem Kandydatów
  • min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość obsługi systemu Axapta, Teta, Kali – mile widziana
  • praktyczna umiejętność obsługi MsOffice (zwłaszcza Excel)
  • komunikatywność i kultura osobista w pracy z ludźmi
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zorientowanie na realizację celów
  • dobra znajomość j. angielskiego – mile widziana
Pracownikom oferujemy
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o bardzo mocnej pozycji rynkowej, z właścicielami nakierowanymi na wzrost biznesu
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony (około 18 miesięcy)
  • rynkowe wynagrodzenie zasadnicze + bonus kwartalny
  • bogaty pakiet socjalny

Location

Pilawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-04

Branch

Pilawa, Spring Poland