Project Manager

Dla firmy technologicznej specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT dla branży e-commerce, oferujemy miejsce pracy na stanowisku:

Zielona Góra

Obowiązki:

  • zarządzanie i realizacja wymagań wdrożeniowych kluczowych klientów
  • koordynacja projektów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • podróże służbowe
  • praca z zespołem rozproszonym

Wymagania:
  • min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość minimum jednej metodyki projektowej (Agile, Prince2, PMI)
  • umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet relokacyjny
  • kartę multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zajęcia językowe
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Contract type

Manager

Availability

2018-04-13

Branch

Zielona Góra, Spring Poland