Web Developer

Dla firmy technologicznej specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT dla branży e-commerce, oferujemy miejsce pracy na stanowisku:

WEB DEVELOPER
Zielona Góra

Obowiązki:
  • tworzenie webowych wersji aplikacji klienckich dzięki, którym klienci mogą w łatwy sposób korzystać z usług firmy
  • testowanie kod z wykorzystaniem Unit testów
  • weryfikacja bezpieczeństwa aplikacji

Wymagania:
  • doświadczenie przy tworzeniu aplikacje webowe z wykorzystaniem wzorca MVC
  • znajomość systemu kontroli wersji Git (ewentualnie SVN)
  • swobodnie posługujesz się JavaScript, HTML, CSS
  • kreatywne pomysły mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie znajomość:
  • C#, .NET
  • Framework Single Page Application, np. Ember.js, AngularJS
  • Coffeescript i/lub TypeScript

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet relokacyjny
  • kartę multisport
  • zajęcia językowe
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-13

Branch

Zielona Góra, Spring Poland