C# Developer

Dla firmy technologicznej specjalizującej się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT dla branży e-commerce, oferujemy miejsce pracy na stanowisku:

                                                                                C#Developer

Obowiązki:

  • rozwój i wsparcie projektów, zadań operacyjnych
  • zapewnienie pomocy technicznej
  • automatyzacja oprogramowania
  • obsługa, utrzymanie i rozwiązywanie problemów w dynamicznym środowisku

Wymagania:

  • doświadczenie komercyjne z użyciem języka C#
  • znajomość dodatkowego, innego języka obiektowego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w procesach tworzenia oprogramowania, takich jak Test Driven Development i Continuous Integration
  • znajomość Visual Studio 2013/2015 oraz technologii Windows Forms i ASP.NET MVC
  • wiedza na temat projektowania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet relokacyjny
  • kartę multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zajęcia językowe
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Location

Zielona Góra

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-13

Branch

Zielona Góra, Spring Poland