Majster Robót Żelbetowych

Dla naszego Klienta, międzynarodowego generalnego wykonawcy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Majstra Robót Żelbetowych

Zakres obowiązków:
  1.  Poranne rozprowadzenie pracowników
  2. Nadzór nad montażem zbrojenia
  3. Nadzór nad poprawnością wykonanych szalunków
  4. Nadzór nad betonowaniem
  5. Rozliczanie czasu pracy pracowników
Wymagania:
  1. Znajomość systemów szalunkowych Peri, Doka
  2. Umiejętność czytania rysunków szalunkowych, zbrojarskich
  3. Komunikatywność
  4. Doświadczenie przy pracach żelbetowych – 5 lat.
Oferujemy
  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. pracę w przyjaznym zespole;
  4. możliwość zakwaterowanie
  5. prywatna opieka medyczna

Location

Gdańsk

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-02

Branch

Gdańsk, Spring Poland