Kierownik Departamentu Prawnego

Description

Zakres obowiązków:

  • Bieżące doradztwo prawne na rzecz funduszu inwestycyjnego
  • Prowadzenie lokalnych oraz międzynarodowych negocjacji.
  • Nadzór nad kilkuosobowym departamentem prawnym.
  • Pozyskiwanie finansowania dłużnego oraz nadzór nad prawidłową realizacją zobowiązań spółki
  • Koordynacja współpracy z kancelariami zewnętrznymi
Oczekiwania:
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej przy obsłudze prawnej spółek prowadzących działalność inwestycyjną, lub na stanowisku in-housa.
  • Biegła praktyczna znajomość przepisów prawa handlowego.
  • Doświadczenie i umiejętność przeprowadzania transakcji inwestycyjnych, w szczególności w zakresie fuzji i przejęć, private equity i venture capital.
  • Doświadczenie i umiejętność przeprowadzania procesów pozyskiwania finansowania dłużnego dla inwestycji, w szczególności w zakresie emisji obligacji oraz kredytowania bankowego.
  • Uprawienia Radcy Prawnego bądź Adwokata.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, poziom C1/C2.

Oferujemy:
  • Bardzo interesującą pracą w dynamicznym środowisku.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B.
  • Dużą elastyczność.
  • Pracę na rynku lokalnym oraz udział w transakcjach międzynarodowych.

Location

Warsaw

Contract type

Manager

Availability

2018-04-20

Branch

Warsaw, Spring Poland